logo
banner-top

در لحظه، همه جا

ما در تاریانا با استفاده از زیرساخت بومی و دانش‌بنیان خود آپاچت، توانسته‌ایم با حذف جغرافیای منطقه‌ایی سرویس پخش زنده‌ی خود را در 44 سرویس دهنده‌ی اجتماعی دنیا در اختیار کاربران ایران عزیز قرار دهیم. آپاچت یک رسانه‌ی جدید است، جنس محتوایی که در آپاچت تولید می‌شود، استریم بوده، نگهداری نمی‌شود، قابل ویرایش نیست و عنصر حقیقت و در لحظه بودن را به همراه خود دارد. آپاچت رسانه‌ی سرعت و صداقت، رسانه‌ی مستقیم و فرصت برابر است. همچنین کلیه‌ی سرویس‌های ما به صورت پخش همزمان می‌باشد و از جنس بازانتشار یا همان ری‌استریم نیست

shape

درآمدزایی

نسخه‌ی اول - تیر ۱۴۰۰

مقدمه

از آنجایی که تولیدکنندگان محتوای ویدیویی می‌توانند تولیدات و آثار خود را با استفاده از سرویس تلویزیون مجازی به صورت مستقل بفروشند، کاربر با استفاده از این امکان موافقت خود را با شرایط فروش محتوا و درآمدزایی در آپاچت اعلام می‌دارد
هدف از ارائه سرویس تلویزیون مجازی، حمایت از خانواده‌های بی‌بضاعت یا کم‌بضاعت است، به همین منظور درآمد تولید‌کننده محتوا تماماً به حساب وی واریز می‌شود و شرکت تاریانا سهمی از آن ندارد؛ از طرفی کاربر چنین سرویسی باید «شرایط استفاده» از سرویس را دارا باشد و احراز هویت وی 100% تکمیل باشد. همچنین محتوای ارائه شده در این سرویس نباید ناقض «قوانین و مقررات» اعلام شده از سوی شرکت تاریانا باشد


الف امکانات اولیه

در این سرویس شرکت تاریانا متعهد می‌شود که بخشی از زیرساخت آپاچت را در قالب تلویزیون مجازی در اختیار کاربر قرار دهد تا وی بتواند بر پایه آن کسب درآمد کند و از آن سو کاربر خود وظیفه فراهم کردن وسایل و امکانات لازم برای پخش زنده را تقبل می‌کند.


ب درگاه پرداخت

کاربر این سرویس تقبل می‌کند تا کلیه امور مربوط به ایجاد و کسب درگاه اینترنتی را به صورت مستقل و شخصاً انجام دهد؛ شرکت تاریانا هیچگونه مسئولیتی در قبال فراهم کردن و پشتیبانی از درگاه اینترنتی و همچنین عواقب سوءاستفاده از آن را بر عهده ندارد.


پ تبلیغات

از آنجایی که استفاده از سرویس تلویزیون مجازی، در جهت حمایت از تولیدکننده محتوا رایگان می‌باشد و از سوی دیگر به دلیل ترافیک بالایی که بر روی زیرساخت آپاچت می‌گذارد، لذا شرکت تاریانا این حق را برای خود محفوظ نگه داشته است که بعضاً در ابتدا، حین پخش زنده و انتهای آن تبلیغات نمایش دهد.


ت کپی رایت

در صورتی که مشخص شود حقوق مالکیت فکری محتوای نمایش داده شده در سرویس تلویزیون مجازی متعلق به شخص ثالث است، شرکت تاریانا مانع از نمایش محتوای مذکور خواهد شد و همچنین در این حالت، تولیدکننده موظف به جبران خسارت شخص ثالث مذکور خواهد بود و کلیه درآمدهای حاصله را باید به وی برگرداند.


ث فروش حق مشاهده

از آنجایی که شرکت تاریانا در درآمد کسب شده دخالت، سهم و مسئولیتی ندارد لذا مکانیزم فروش حق مشاهده تماماً بر عهده‌ی کاربر سرویس می‌باشد و در صورتی که پخش محتوا به دلیلی که قابل انتساب به تولید کننده محتوا باشد، منتفی شود، نحوه استرداد مبالغ دریافت شده تماماً به عهده کاربر سرویس بوده و شرکت تاریانا از همه موارد ممکنه مبرا است. شایان ذکر است که کاربر سرویس تلویزیون مجازی و افرادی که حق مشاهده محتوای وی را خریداری می‌کنند موارد ذکر شده در بخش «محدوده-مسئولیت» را تماماً خوانده و قبول دارند.


ج توافق

اگر محتوای تلویزیون پخش زنده مغایر با «قوانین و مقررات» ذکر شده در سایت تاریانا باشد، بدون هیچ اخطاری اکانت وی حذف می‌شود.
تهیه‌کننده محتوا با استفاده از سرویس تلویزیون مجازی و بارگذاری محتوا بر روی آن می‌پذیرد پرسنل و رابط‌های آپاچت به صورت رایگان و بدون نیاز به اخذ مجوز قبلی حق مشاهده محتوایی را که به هر صورت از جمله غیر رایگان در سرویس تلویزیون مجازی بارگذاری شده است را دارند.