logo
banner-top

در لحظه، همه جا

ما در تاریانا با استفاده از زیرساخت بومی و دانش‌بنیان خود آپاچت، توانسته‌ایم با حذف جغرافیای منطقه‌ایی سرویس پخش زنده‌ی خود را در 44 سرویس دهنده‌ی اجتماعی دنیا در اختیار کاربران ایران عزیز قرار دهیم. آپاچت یک رسانه‌ی جدید است، جنس محتوایی که در آپاچت تولید می‌شود، استریم بوده، نگهداری نمی‌شود، قابل ویرایش نیست و عنصر حقیقت و در لحظه بودن را به همراه خود دارد. آپاچت رسانه‌ی سرعت و صداقت، رسانه‌ی مستقیم و فرصت برابر است. همچنین کلیه‌ی سرویس‌های ما به صورت پخش همزمان می‌باشد و از جنس بازانتشار یا همان ری‌استریم نیست

shape

راهنمای آپاچت

نسخه‌ی اول - مرداد ۱۴۰۰

مقدمه

هدف ما از ایجاد این بخش، پاسخگویی تصویری به بیشترین سوالات و درخواست‌های آموزشی است که کاربران از ما دارند، اگر با مشاهده‌ی این آموزشها مشکل شما برطرف نشد یا آموزش مورد نظر شما در این بخش وجود ندارد، حتماً از طریق بخش «تماس با ما» درخواست خود را مطرح کنید. بدیهی است با به حد نصاب رسیدن درخواست‌ها درباره‌ی یک موضوع واحد، آموزش تصویری آن در این بخش قرار می‌گیرد.
 در حال تهیه و ساخت فیلم‌های آموزشی هستیم، لطفاً با شکیبایی خود ما را همراهی کنید، شما همواره می‌توانید از طریق help [at] apachat.com با ما در ارتباط باشید.