logo
banner-top

در لحظه، همه جا

ما در تاریانا با استفاده از زیرساخت بومی و دانش‌بنیان خود آپاچت، توانسته‌ایم با حذف جغرافیای منطقه‌ایی سرویس پخش زنده‌ی خود را در 44 سرویس دهنده‌ی اجتماعی دنیا در اختیار کاربران ایران عزیز قرار دهیم. آپاچت یک رسانه‌ی جدید است، جنس محتوایی که در آپاچت تولید می‌شود، استریم بوده، نگهداری نمی‌شود، قابل ویرایش نیست و عنصر حقیقت و در لحظه بودن را به همراه خود دارد. آپاچت رسانه‌ی سرعت و صداقت، رسانه‌ی مستقیم و فرصت برابر است. همچنین کلیه‌ی سرویس‌های ما به صورت پخش همزمان می‌باشد و از جنس بازانتشار یا همان ری‌استریم نیست

shape

سرویس‌ها

سرویس‌های پر طرفدار تاریانا

Logo product

آپاچت


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


که مسئول تجمیع پیام مخاطبین کاربران خود در خلال پخش زنده‌ی آنها است، که در ابتدای ارائه خدمات، ۵ سرویس دهنده‌ی برتر دنیا را پشتیبانی می‌کرد ولیکن در حال حاضر این عدد به 44 رسیده است؛ سرویس دهنده‌هایی همچون یوتوب، توییچ، میکسر، دیسکورد، آپارات، استریم‌جی، فیس‌بوک، اینستاگرام و غیره.

Logo product

کـَستـِر


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


که مسئول پخش همزمان رویدادهای زنده‌ی کاربران خود در 44 سرویس دهنده‌ی دنیا می‌باشد. کاربر برای بهره‌مندی از آن درگیر پیچیدگی خاصی نمی‌شود و با چند گام ساده بیشتر و جهانی‌تر، مطرح و دیده می‌شود. این سرویس انتخاب اول بازی بازیکنان است به ویژه آن دسته از عزیزانی که تمایل دارند با کنسول در آپارات استریم کنند.

Logo product

تلپاتی متنی


دسته‌بندی: ابزارهای تاکتیکی


که با هدف به‌کارگیری در شرایط اضطراری و بحرانی به منظور اعلام نیاز و اطلاع‌رسانی به جامعه‌ی هدف خود تهیه شده، به همین دلیل از بستر اینترنت استفاده نمی‌کند و نیازمند زیرساخت‌های مخابراتی پیچیده و گران‌قیمت نیست، این ابزار به سادگی روشن کردن هات اسپات گوشی افراد فعال شده و میزبان کاربران بی‌شماری می‌شود.

Logo product

آموزم


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


سرویسی است برای آموزش زنده‌ی مجازی، مناسب برای مدارس، آموزشگاه‌ها و دانشگاه‌ها است؛ همچنین کلیه‌ی مراکز و موسسات آموزشی می‌توانند از این سرویس استفاده کنند. تمامی بخش‌ها و 25 ابزارک تعبیه شده در این سامانه، تولید بومی است و نیروی آن برگرفته از زیرساخت تاریانا می‌باشد.

Logo product

لانکو


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


سامانه‌ی لانکو به مجموعه‌ایی از نرم‌افزارها گفته می‌شود که برآیند آن برای مجريان و متوليان همایش‌های عمومی و خصوصی شرایطی را مهیا می‌سازد تا این دسته از عزیزان به صورت فراگیر و با حذف جغرافیای منطقه به سادگی بتوانند رویدادهای عمومی، خصوصی و سفارشی را برگزار کرده و ارتباطی دوسویه با مخاطبین خود برقرار کنند.

Logo product

تلویزیون شخصی


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


همانگونه که از نام آن مشخص است، به کاربران آپاچت این امکان داده می‌شود که هر فرد تلویزیون شخصی خودش را راه‌اندازی کند، مخاطبان خودش را داشته باشد و از فروش محتوا کسب درآمد کند؛ نکته قابل تامل در این زیرسامانه ایجاد بستری برای تعامل مخاطبین با صاحب تلویزیون شخصی در لحظه است.

Logo product

هنرمندان


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


سرویسی است برای بیشتر و بهتر دیده شدن در 44 سایت پخش زنده‌ی مطرح و محبوب دنیا، حتی شبکه‌های اجتماعی و سایت شخصی خودتان؛ به صورت همزمان و برخط می‌توانید در چند کانال شبکه‌ی اجتماعی و یا چند کانال از یک شبکه اجتماعی برای مخاطبین خود پخش زنده داشته باشید.

Logo product

لیفا


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


سرویسی است که توسط آن می‌توانید مراسم و مجالس ارائه جدیدترین مدل لباس، لوازم آرایشی، مدلهای جدید آرایش عروس و داماد را به صورت پخش زنده همزمان برگزار کنید و آن را با مخاطبین خاص خود به اشتراک بگذارید. این سرویس بیشتر توسط افرادی که نمایش مُد یا مزون عروس دارند درخواست شده و مورد استفاده قرار گرفته است.

Logo product

نامزدان


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


ابزاری است برای پخش زنده‌ی همزمان برنامه‌های نامزدهای انتخاباتی در 44 سرور برتر دنیا از جمله اینستاگرام، با استفاده از این سامانه برنامه‌های این افراد به صورت فراگیر و با حذف جغرافیا به سادگی در اختیار عموم جامعه قرار می‌گیرد. به طور مشخص یک نامزد انتخاباتی می‌تواند جلسه‌ی نشست خود را که فرضاً در تهران برگزار می‌شود همزمان برای کلیه‌ی ستادهای انتخاباتی خود در سراسر ایران و جهان پخش زنده همزمان انجام دهد.

Logo product

بازی بازیکنان


دسته‌بندی: پخش زنده همزمان


که شرایطی را فراهم می‌آورد تا بازی‌بازیکنان تمامی پلتفرم‌ها بتوانند بدون نیاز به سخت‌افزاری خاص و با صرف اینترنت نیم‌بهاء به صورت همزمان در 44 سرور برتر دنیا از جمله اینستاگرام، آپارات، استریم‌جی، یوتوب، توییچ و میکسر دیده شده و گیم‌پلی خود را با مخاطبین خویش به اشتراک بگذارد. این محصول از رایانه، PS3 ،PS4 ،PS5 ،Xbox و Nintendo Switch پشتیبانی می‌کند.