logo
banner-top

در لحظه، همه جا

ما در تاریانا با استفاده از زیرساخت بومی و دانش‌بنیان خود آپاچت، توانسته‌ایم با حذف جغرافیای منطقه‌ایی سرویس پخش زنده‌ی خود را در 44 سرویس دهنده‌ی اجتماعی دنیا در اختیار کاربران ایران عزیز قرار دهیم. آپاچت یک رسانه‌ی جدید است، جنس محتوایی که در آپاچت تولید می‌شود، استریم بوده، نگهداری نمی‌شود، قابل ویرایش نیست و عنصر حقیقت و در لحظه بودن را به همراه خود دارد. آپاچت رسانه‌ی سرعت و صداقت، رسانه‌ی مستقیم و فرصت برابر است. همچنین کلیه‌ی سرویس‌های ما به صورت پخش همزمان می‌باشد و از جنس بازانتشار یا همان ری‌استریم نیست

shape

شرایط استفاده

نسخه‌ی اول - تیر ۱۴۰۰

مقدمه

آپاچت به عنوان یک زیرساخت بومی پخش زنده برای آرامش و رفاه هر چه بیشتر بازی بازیکنان و بازدیدکننده آنها مواردی را در زیر ذکر می‌کند. قبل از مطالعه قوانین آپاچت شما را به دیدن بخش «حریم خصوصی»، «قوانین و مقررات» شرکت تاریانا دعوت می کنیم، بازی بازیکن و بازدید کننده ضمن قبول قوانین و مقررات شرکت تاریانا میبایستی شرایط استفاده را هم بپذیرد.
    بازی‌بازیکن موظف است هنگام استفاده از سرویس‌های شرکت تاریانا به قوانین محلی، ملی و بین‌المللی احترام بگذارد. هر گونه توهین و یا فعالیتی که باعث تشویق و زیر پا گذاشتن قوانین شود ممنوع می‌باشد.
    هرگونه تهدید فیزیکی یا لفظی، خود یا دیگران، به صورت جدی ممنوع است.
    استفاده از نوشیدنی‌های الکلی و مواد مخدر در پخش زنده ممنوع می‌باشد.
    هرگونه آسیب‌های سایبری به کاربران دیگر از جمله DDoS، هک کردن و استفاده از حساب‌ها و استفاده‌های نامتعارف ممنوع می‌باشد.
    بازی‌بازیکنان حرفه‌ایی می‌توانند در صورت رضایت و حمایت از دیگر بازی‌بازیکنان در جهت رشد و محبوبیت آنها، در پخش زنده خود یا در زمانی که آفلاین هستند آنها را نمایش دهند.
    حریم خصوصی بازدید‌کننده و بازی‌بازیکن برای شرکت تاریانا بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل اشتراک‌گذاری (تصویر، فیلم، مکان، کد شناسایی) هرگونه اسناد و مدارک شخص دیگری که به صورت عمومی پخش نشده است و یا اجازه پخش ندارد، چه در صورت مشاهده و چه در صورت گزارش، دسترسی فرد خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.
    جعل هویت در آپاچت ممنوع بوده و حتی استفاده از اسامی افراد و اقشار خاص در عنوان پخش زنده ممنوع است. هر گونه تلاش برای جعل هویت مدیران شرکت تاریانا از این قانون مستثنی نیست و دسترسی فرد خاطی برای همیشه قطع خواهد شد.
    هر گونه اقدامی که باعث ایجاد اختلال در سرویسهای شرکت تاریانا شود، چه از سوی بازدیدکننده باشد و چه از سوی بازی‌بازیکن، ممنوع بوده و شرکت تاریانا در این بابت هیچ گونه ملاحظه‌ای نمی‌کند.
    از آنجایی که اکثر کاربران سرویس پخش زنده همزمان، از تعرفه رایگان این سرویس استفاده می‌کنند، الزامیست که در عنوان پخش زنده خود یکی از عبارات زیر را استفاده کنند تا سیستم بتواند آنها را شناسایی و مدیریت کند.
       نیروی برگرفته از آپاچت
       #آپاچت
       @آپاچت